COVID-19

TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY

W związku z pandemią, przyjmuję zlecenia na tłumaczenia przysięgłe głównie w formie kontaktu telefonicznego, drogą elektroniczną a kontakt osobisty następuje przy ewentualnym odbiorze dokumentu, który może być także przesłany do Klienta w formie skanu, pocztą, paczkomatem lub kurierem po otrzymaniu płatności na zlecenie.

W ostatnim czasie najczęstszym zleceniem jest wynik testu na COVID-19 – cena pojedynczego tłumaczenia to 50-60 PLN, w zależności od długości dokumentu. Termin realizacji 24 h lub w trybie ekspres – w danym dniu.

KURSY JĘZYKOWE

Kursy językowe grupowe odbywają się w systemie stacjonarnym. Sala lekcyjna jest wietrzona na przerwach a także w trakcie lekcji, jeśli pozwala na to pogoda. Blaty ławek są dezynfekowane na każdej przerwie. Słuchacze nie mają obowiązku noszenia masek lecz są proszeni o dezynfekowanie dłoni. Rodzice są proszeni o dopilnowanie, aby dzieci nie przychodziły do Szkoły zbyt wcześnie – wystarczy kilka minut przed rozpoczęciem zajęć. Chodzi o to, żeby nie musiały czekać zbyt długo na zewnątrz w czasie gdy następuje dezynfekcja pomieszczeń. Osoby przebywające na kwarantannie lub w izolacji mogą skorzystać z uczestnictwa w zajęciach za pomocą Skype, po uprzednim zgłoszeniu.

Zajęcia indywidualne z języka angielskiego, hiszpańskiego i francuskiego odbywają się online za pośrednictwem Skype.