Szkoła językowa

Szkoła Języka Angielskiego GREEN ENGLISH znajduje się w Ziemięcicach, 10 km od Gliwic i 6 km od Pyskowic. W obecnej formie istnieje od 2008 roku i została założona z myślą o lokalnej społeczności przez autochtonkę Grażynę Daniel-Schuwald, tłumacza przysięgłego języka angielskiego, która tak samo jak tłumaczyć lubi uczyć. A kto wie, czy nie bardziej… Z czasem szkoła rozrosła się a liczba słuchaczy potroiła się w ciągu 12 lat istnienia szkoły. Zajęcia odbywają się w budynku wybudowanym do tych celów w 2013r. Nasi uczniowie przyjeżdżają również z okolicznych miast, takich jak Gliwice, Tarnowskie Góry, Zabrze czy Pyskowice. Nazwa szkoły wzięła się od lokalizacji, czyli wsi zielonej, a także od ekologicznej filozofii uczenia, z możliwie jak najmniejszą ilością kserokopii przy wykorzystaniu metodyki Dogme Teaching.

Szkoła oferuje kursy w kameralnych grupach do 10 osób, dla dzieci od lat 8, młodzieży i dorosłych. Zajęcia zaczynamy w połowie września i kończymy na przełomie maja/czerwca (kursy maturalne i ósmoklasisty w kwietniu).

Szkoła uczy głównie języka angielskiego na każdym poziomie zaawansowania w grupach lecz w ofercie znajdują się też zajęcia indywidualne z języka angielskiego, francuskiego i hiszpańskiego online.

Szkoła językowa

 Zajęcia głównie 2 x w tygodniu po 60 minut, razem 60 spotkań czyli 80 godzin lekcyjnych. Cennik:

– zajęcia indywidualne 150 zł za 60 minut

–  2400 zł za rok w grupie

W cenie komplet podręczników, poza zajęciami indywidualnymi.

Raty.

Wszystkie informacje dotyczące płatności, zajęć, zapisów itd. dostępne w dzienniku elektronicznym ActiveNow.